Dom Aktualności

Uczestniczył w China International Mining Conference 9 października 2019 r

Orzecznictwo
dobra jakość Core Drill Rig na sprzedaż
dobra jakość Core Drill Rig na sprzedaż
Opinie klientów
With simple operation,our workers like EP200 drilling rig. Sinotechdrill is a reputable company, we look forward to next cooperation.

—— Suat nacar

We bought underground drill rig.This rig is more powerful and steady, we normally could drill 80-100 mtrs per 24 shift.We'll order drilling tools soon

—— Paladio

I ordered some diamond tools this years,sinotechdrill provided a very good service and fast delivery time.Thanks a lot!

—— Claudio

Hi,This is Ana from Colombia. We bought one water well drilling rig from Sinotechdrill. It has easy operation systems and easily reduce the cost.

—— Ana noguera 

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Uczestniczył w China International Mining Conference 9 października 2019 r
Uczestniczył w China International Mining Conference 9 października 2019 r
Pod przewodnictwem Ministerstwa Zasobów Naturalnych i miejskiego rządu ludowego w Tianjin w dniach 9–11 października w centrum kongresowym i wystawienniczym Meijiang w Tianjin odbyła się międzynarodowa chińska konferencja górnicza w 2019 r. (21).
Jako międzynarodowy szczyt górniczy i wystawa China International Mining Conference jest jednym z czterech głównych wydarzeń górniczych na świecie. Jest to jedna z największych na świecie platform do poszukiwania i rozwoju złóż mineralnych, obejmująca poszukiwanie geologiczne, poszukiwanie i rozwój, obrót prawami wydobywczymi, inwestycje górnicze i finansowanie. Cały łańcuch przemysłowy, taki jak hutnictwo i przetwórstwo, technologia i sprzęt oraz usługi wydobywcze, odegrał aktywną rolę w promowaniu możliwości wymiany dla krajowych i zagranicznych firm wydobywczych oraz we wzmacnianiu wzajemnej współpracy.
Wydarzenie zgromadziło ponad 10 000 urzędników państwowych, ekspertów i naukowców z organizacji górniczych i instytucji finansowych z ponad 50 krajów i regionów. Jako profesjonalny dostawca inteligentnego sprzętu kopalnianego, braliśmy udział w tej wystawie, a klienci, którzy przychodzili konsultować się i negocjować na miejscu wystawy, byli w ciągłym strumieniu.
„Jakość wygrywa” i filozofia pracy „Chuangyuan Zhiyuan”, zasady biznesowe „współpraca i wygrana”, z całego serca zapewniają klientom produkty wysokiej jakości oraz przemyślaną i terminową obsługę posprzedażną!

Pub Czas : 2019-10-18 00:07:36 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Sinotechdrill International Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Liu

Tel: 0086-18612948866

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)